Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg pp jumbo bags ] mecz 82 produkty.
Pasz Stuff / Mineral Powder Składana skrobia Baffle Bag Jumbo Plastic Bag ISO 9001 2008
| Pojemność: | 1000 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Kolor: | biały, beżowy |
PP FIBC Worki o pojemności 1 tony powlekane i niepowlekane do transportu ADR RID i IMDG
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
2 tony polipropylenowe wentylowane worki luzem z przegrodą
| Waga ładowania: | 2 tony |
|---|---|
| Opcja dolna (rozładowanie): | Płaskie dno |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
Dostosowane torby antystatyczne o masie 1000 kg Odporne na ścieranie mniejsze niż 0,5 S Zanik statyczny
| Rozpad statyczny: | Mniej niż 0,5 sekundy |
|---|---|
| Materiał: | Tkanina przewodząca |
| Odporność na UV: | Doskonały |
Worki antystatyczne z podwójnym ściegiem odporne na promieniowanie UV 1000 kg z rozkładem statycznym mniejszym niż 0,5 s
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Odporność na UV: | Doskonały |
1000kg TYPE D Anti Static Bags The Ultimate Solution for Safe Packaging
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Uv Resistant: | Yes |
| Size: | 35 x 35 x 35 inches |
Opakowanie proszkowe Czteropanelowa torba z przegrodą 1000 KG Z 100% dziewiczej zieleni PP
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
4-panelowa torba z przegrodą o wysokości 1000 kg, 100% pierwotnego PP do pakowania granulatu
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Transport cementu / minerałów / chemikaliów 1 Worki tonowe Panel U FIBC
| Nazwa produktu: | Worek o pojemności 1 tony w kształcie litery U |
|---|---|
| Pojemność: | 2200lbs |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
1-tonowa torba na panel U do cementu
| Nazwa produktu: | Torba 1 ton z panelem U. |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |

