Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg pp jumbo bags ] mecz 82 produkty.
Odporne na działanie chemiczne, antystatyczne torby masowe o konstrukcji na baflę o pojemności 1000 kg
| Styl wypełnienia: | Otwarty od góry |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Styl rozładowania: | Płaskie dno |
Ungroundable Anti Static Bulk Bags for 500kg Material Handling
| Bulk Bags: | Yes |
|---|---|
| Reusable: | Yes |
| Dust Proof: | Yes |
1 tony Wentylowane worki Fibc Nie uziemiony Super Sack
| Nazwa produktu: | nieuziemiona duża torba |
|---|---|
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
| Umiejętność: | Antystatyczny |
FIBC 100% Pure Pp Material Ton Bag, Jumbo Plastic Bag With Baffle
| Kolor: | biały, |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Budowa: | Upanel |
ADR Virgin PP Tkane UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Biała, czarna, szara, tkana, duża torba FIBC Innowacyjny, rurowy korpus
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Składana duża torba odporna na wilgoć Okrągła torba masowa FIBC PP na minerały
| wydrukować: | najwyżej trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg-2000kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Worki masowe Fibc z certyfikatem ONZ i półskrzyżowane narożniki 1T
| Materiał: | polipropylen |
|---|---|
| Projekt: | Otwarty od góry |
| Pojemność: | 1000 kg (1 tona) |
Worki antystatyczne o masie 1000 kg Dostosowany rozmiar i dobra odporność na zimno
| Odporność na chemikalia: | Doskonały |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rozpad statyczny: | Mniej niż 0,5 sekundy |
Torby antystatyczne z tkaniny przewodzącej 1000 kg Doskonała odporność na środki chemiczne
| Wielkość: | Dostosowane |
|---|---|
| Materiał: | Tkanina przewodząca |
| Odporność na chemikalia: | Doskonały |

