Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg pp jumbo bags ] mecz 82 produkty.
Anti Sift PP Jumbo Bags with 4400lbs Capacity
| Size: | Customizable |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Anti-Static: | Yes |
Big Bulk Pp Sack 1000kg FIBC Jumbo Torba na cement
| Opcja dolna (rozładowanie): | Dostosowane |
|---|---|
| Ładowanie wagi: | 500-3000 KG |
| Nazwa produktu: | 100% dziewica PP |
Plastikowe worki FIBC z polipropylenu 1,5 tony Pp tkane duże worki 1000 kg Super worki Jumbo Bag
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |
Blue Sift - Proofing Big Bag FIBC PP Tkane okrągłe torby jumbo z kwadratowym dnem
| wydrukować: | najwyżej trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Przemysłowa wodoodporna torba z tworzywa sztucznego Pp Jumbo 500 kg 1000 kg FIBC Filling Big Bag
| Pętla: | 4 pętle Silne Trwałe |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Leczenie UV: | ASTM G 154-00 |
Elastyczne pośrednie pojemniki masowe / worki jumbo tkane PP FIBC o pojemności 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Plastikowe worki FIBC z polipropylenu 1,2 ton Pp tkane duże worki 1000 kg Jumbo Bag chemiczne
| Kolor: | biały |
|---|---|
| Wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Niestandardowe wentylowane torby masowe, tkana torba PP do pakowania drewna opałowego
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biało niebieski, |
1000 kg PP Tkane Super Sack Bulk Bag Dostosowane logo
| Nazwa produktu: | uziemiona przewodząca duża torba |
|---|---|
| Umiejętność: | Antystatyczny |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |

