Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg pp jumbo bags ] mecz 82 produkty.
Biała / Czarna PP 1-tonowa torba jumbo ze stabilizacją UV 90x90x120cm
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biały, niebieski, czarny |
1000 kg Pojemność Jumbo Square Bottom Big Bag FIBC z pół narożnikiem poprzecznym
| wydrukować: | maksymalnie trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
2000kgs Wentylowana wielofunkcyjna torba UN Big Bag z nadrukiem
| Materiał: | 100% dziewiczych pp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
1000KGS PP Woven Baffle Bag FIBC Optimal Choice for Bulk Handling Needs
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Anti-Slip: | Yes |
Przewodzące worki antystatyczne Fibc Bulk Big Jumbo 1000 kg 1200 kg do opakowania chemicznego
| Waga ładowania: | 2 tony |
|---|---|
| Opcja dolna (rozładowanie): | Płaskie dno |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
Niestandardowy rozmiar Big Woven Jumbo Bulk Bag Super Sack FIBC na 1000 kg produktów masowych
| Nazwa produktu: | 1-tonowa torba typu U-panel |
|---|---|
| Pętle: | pętle narożne |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
1000 kg antystatyczne opróżnianie Un oceniane worki luzem Dostosowane dno
| Opcja dolna (rozładowanie): | dostosowane |
|---|---|
| Waga ładowania: | 500-3000kg |
| Nazwa produktu: | 100% dziewiczych pp |
1000KGS 4 Panel Baffle Fibc Bag for Heavy Duty Logistics and Storage
| Kolor: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Druk: | Zindywidualizowane |
| Powierzchnia: | Gładki |
Duża torba FIBC UN Big Bag Dangerous Goods 1000 Jumbo Bag 1000 kg ASTM G 154-00
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Duża, otwarta torba FIBC do pakowania towarów masowych, 500 kg - 3000 kg SWL
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Kolor: | czarny, biały, niebieski, |

