Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg swl bulk bag ] mecz 40 produkty.
UN jedna tonowa torba do pakowania towarów niebezpiecznych, jedna tona duża torba z piaskiem
| Pojemność: | 2200 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
Poziom żywności FIBC Wielkie worki 2205lbs Pojemność transportu żywności
| Capacity: | 2205lbs |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Stopień żywności FIBC 1000 kg SWL z 2 pętlami podnoszącymi i UV-obróbką
| Funkcja: | Klasa spożywcza |
|---|---|
| Leczenie UV: | norma ASTM G 154-00 |
| Dolna opcja: | Wylewka wylotowa, płaskie dno, stożkowe dno |
Pojemność z UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Worek typu FIBC do transportu produktów spożywczych z ochroną UV ASTM G 154-00
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością 100x100x120cm 4 pętle transportowe 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Stopień żywności FIBC 1000 kg SWL z dolną wielkością 36x36in
| Type: | Food Grade |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
Biała / Czarna PP 1-tonowa torba jumbo ze stabilizacją UV 90x90x120cm
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biały, niebieski, czarny |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością, pojemność 1000 kg, 100% dziewiczy polipropylen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |

