Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg swl bulk bag ] mecz 40 produkty.
2000kgs Wentylowana wielofunkcyjna torba UN Big Bag z nadrukiem
| Materiał: | 100% dziewiczych pp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
Stopień żywności FIBC 100x100x120cm z pojemnością 2205lbs
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Elastyczne pośrednie pojemniki masowe / worki jumbo tkane PP FIBC o pojemności 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Plastikowe worki FIBC z polipropylenu 1,2 ton Pp tkane duże worki 1000 kg Jumbo Bag chemiczne
| Kolor: | biały |
|---|---|
| Wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |
Pojemnik transportowy FIbc z otwartym dnem, płaskim dnem i 4 narożnymi uchwytami, pojemność 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
ADR Virgin PP Tkane UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością, 100% dziewiczy polipropylen, współczynnik bezpieczeństwa 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
Torba na nawóz Fibc 1000 kg do piasku budowlanego
| Aplikacja: | TORBA DO NOSZENIA |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
100% polipropylenu dziewiczego klasy spożywczej FIBC zaprojektowany z 6 pętlami podnoszącymi i opcją Duffle Top
| Rodzaj: | Klasa spożywcza |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 i 6:1 |
| Pętle do podnoszenia: | 2, 4, 6 |

