Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg swl bulk bag ] mecz 40 produkty.
Duża, otwarta torba FIBC do pakowania towarów masowych, 500 kg - 3000 kg SWL
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Kolor: | czarny, biały, niebieski, |
Duża torba FIBC UN Big Bag Dangerous Goods 1000 Jumbo Bag 1000 kg ASTM G 154-00
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Plastikowe worki FIBC z polipropylenu 1,5 tony Pp tkane duże worki 1000 kg Super worki Jumbo Bag
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |
Opakowania zbiorcze Plastikowe pojemniki PP Ibc, jedna tona elastyczna torba na pojemniki
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
Antystatyczna masa cementowa z piaskiem PP Tkana duża torba 4 Pętla narożna
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
PP FIBC Worki o pojemności 1 tony powlekane i niepowlekane do transportu ADR RID i IMDG
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Przewodzące worki antystatyczne Fibc Bulk Big Jumbo 1000 kg 1200 kg do opakowania chemicznego
| Waga ładowania: | 2 tony |
|---|---|
| Opcja dolna (rozładowanie): | Płaskie dno |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
Poziom spożywczy FIBC Stożkowy worek podłogowy 2205lbs UV ASTM G154-00
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Capacity: | 2205lbs |

