Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg swl bulk bag ] mecz 40 produkty.
Worek typu FIBC do produktów spożywczych, nośność 1000kg, SWL 100x100x120cm
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Feature: | Food Grade |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
1000 kg antystatyczne opróżnianie Un oceniane worki luzem Dostosowane dno
| Opcja dolna (rozładowanie): | dostosowane |
|---|---|
| Waga ładowania: | 500-3000kg |
| Nazwa produktu: | 100% dziewiczych pp |
1000 kg Un Certified Bulk Bags Tkana tkanina laminowana PP
| Materiał: | Tkany PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Worek typu Big Bag FIBC do kontaktu z żywnością 95x95x110cm ze współczynnikiem bezpieczeństwa 5:1
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Poziom żywności FIBC Wielkie worki 1000 kg Poziom 6: 1 stosunek bezpieczeństwa
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
UN Jedna tona masowa torba Pakowanie towarów niebezpiecznych Jedna tona piasku Big Bag
| Pojemność: | 2200 funtów |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Worek typu FIBC do transportu produktów spożywczych z ochroną UV ASTM G 154-00
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Uv Treatment: | Standard ASTM G 154-00 |
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
Panel U 1000 kg Duża torba ONZ, transport towarów niebezpiecznych UN FIBC
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
Big Bulk Pp Sack 1000kg FIBC Jumbo Torba na cement
| Opcja dolna (rozładowanie): | Dostosowane |
|---|---|
| Ładowanie wagi: | 500-3000 KG |
| Nazwa produktu: | 100% dziewica PP |

