Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg un bulk bags ] mecz 234 produkty.
UN Big Bag FIBC o pojemności ładunkowej 1000 kg powłoka antystatyczna i pętle skrzyżowe dla bezpiecznego transportu
| Loop Color: | Blue |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Filling Spout: | Duffle Top |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Stopień żywności FIBC 1000 kg SWL z dolną wielkością 36x36in
| Type: | Food Grade |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
1000kg Load Capacity Big Bag UN with CROHMIQ Fabric for Heavy-Duty
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge spout |
| Top Option: | Filling spout |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
Podwójne szycie łańcuszkowe i 4 pętle narożne Przewodzący Big Bag do pakowania przewodzącego
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
|---|---|
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
| Kolor pętli: | Niebieski |
1000KGS PP Woven Baffle Bag FIBC Optimal Choice for Bulk Handling Needs
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Anti-Slip: | Yes |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością 100x100x120cm 4 pętle transportowe 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Użycie: | Transport i magazynowanie materiałów sypkich |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |

