Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg un bulk bags ] mecz 234 produkty.
4 Mil Big Bag FIBC for Bulk Loading and Anti Sifting Requirements
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Color: | White |
| Moisture Proof: | Yes |
Zastosowalny i trwały duży worek FIBC do przechowywania materiałów masowych
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
Plastikowe worki FIBC z polipropylenu 1,2 ton Pp tkane duże worki 1000 kg Jumbo Bag chemiczne
| Kolor: | biały |
|---|---|
| Wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |
Mąka / węgle 1-tonowa duża przegroda, pojemność 2200 kg 1-jumbo torby
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
4-panelowa torba z przegrodą o wysokości 1000 kg, 100% pierwotnego PP do pakowania granulatu
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Opakowanie proszkowe Czteropanelowa torba z przegrodą 1000 KG Z 100% dziewiczej zieleni PP
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Szara tkanina PP 1000KGS 4 panelowe duże duże torby do transportu nasion do przechowywania
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
4 pętle kątowe Wielkie torby rozładunkowe do zastosowań ciężkich
| Kolor pętli: | Niebieski |
|---|---|
| pętle narożne: | 4 |
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
Dostosowywalny duży worek FIBC do Twoich specyficznych wymagań opakowaniowych
| Wielkość: | 90x90x100cm |
|---|---|
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
| Pojemność: | 1000 kg |

