Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg un bulk bags ] mecz 234 produkty.
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Odporny na wilgoć: | - Tak, proszę. |
| pyłoszczelny: | - Tak, proszę. |
Black Cross Corner Baffle Bag Perfect for Packaging Solutions
| Odporność na promienie UV: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Odporność statyczna: | - Tak, proszę. |
| Kolor: | Biały |
PP 1 Tonowa torba z przegrodą
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Pojemnik transportowy FIbc z otwartym dnem, płaskim dnem i 4 narożnymi uchwytami, pojemność 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
ADR Virgin PP Tkane UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Podwójny łańcuch do szycia duży worek UN z bafflem i pojemnością 1000 kg do transportu masowego przemysłowego
| Baffle: | Yes |
|---|---|
| Stitching: | Double Chain |
| Top: | Filling Spout |
1000 kg pojemności duży worek ONZ z ochroną statyczną i pętlami krzyżowymi dla bezpiecznego transportu materiałów niebezpiecznych
| Color: | White |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Load Capacity: | 1000kg |
Wielki worek ONZ o pojemności ładunkowej 1000 kg, powłoka antystatyczna i pętle skrzyżowe dla bezpiecznego transportu
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |

