Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg un bulk bags ] mecz 234 produkty.
Anti Static Baffle Bag for Safe and Secure Seed Storage
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
|---|---|
| Odporność na promienie UV: | - Tak, proszę. |
| przegroda: | - Tak, proszę. |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
Anti Static Baffle Bag The Perfect Packaging Solution for Your Business Needs
| pyłoszczelny: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Wielkość: | Zindywidualizowane |
| przegroda: | - Tak, proszę. |
Elastyczne pośrednie pojemniki masowe / worki jumbo tkane PP FIBC o pojemności 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Dostosowywalna torba z osłonami idealny wybór dla bezpiecznego transportu produktów
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
|---|---|
| Odporność statyczna: | - Tak, proszę. |
| Materiał: | Polipropylen |
Wygodny i stylowy niebieski plecak szkolny dla dziecka z otworem do napełniania
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| pętle narożne: | 4 |
| Górne: | Wylewka do napełniania |
Stopień żywności FIBC 100x100x120cm z pojemnością 2205lbs
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
4 panelowa tkanina PP 1000KGS Torba z przegrodą Fibc do pakowania nasion
| Leczenie UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |

