Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ food grade fibc bulk bags ] mecz 74 produkty.
Pojemność z UV ASTM G 154-00
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
| Bottom Size: | 35*35’’, 36*36’’, |
Poziom żywności FIBC Wielkie worki 1000 kg Poziom 6: 1 stosunek bezpieczeństwa
| Feature: | Food Grade |
|---|---|
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością 100x100x120cm 4 pętle transportowe 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Stopień żywności FIBC 100x100x120cm z pojemnością 2205lbs
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością, 100% dziewiczy polipropylen, współczynnik bezpieczeństwa 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
Materiał PP Przemysłowe duże torby FIBC klasy spożywczej do ryżu / mąki / żywności
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba spożywcza; |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dolna opcja: | Dziobek spustowy |
1500 kg Worek spożywczy FIBC klasy spożywczej, duże torby polipropylenowe PP
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
2860lbs 4 panelowe torby Fibc Jumbo klasy spożywczej 6oz niepowlekany polipropylen
| Leczenie UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2860 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Wielkogabarytowa torba FIBC klasy spożywczej, zabezpieczona przed przesiewaniem, o pojemności jednej tony
| kolor: | biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |

