Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ food grade fibc bulk bags ] mecz 74 produkty.
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
3000 lbs Jeden ton duży worek Jumbo worek do ciężkich zastosowań przemysłowych
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Wielkość: | 90x90x100cm |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Dostosowywalna torba z osłonami idealny wybór dla bezpiecznego transportu produktów
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
|---|---|
| Odporność statyczna: | - Tak, proszę. |
| Materiał: | Polipropylen |
PP Fabric Baffle Bag with Seeds and Cross Corner
| Color: | Customized |
|---|---|
| Logo: | Customized |
| Material: | PP Fabric |
Przemysłowa wodoodporna torba z tworzywa sztucznego Pp Jumbo 500 kg 1000 kg FIBC Filling Big Bag
| Pętla: | 4 pętle Silne Trwałe |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Leczenie UV: | ASTM G 154-00 |
Przemysłowa plastikowa torba Jumbo Niestandardowe opakowanie Big Sack 2000KG
| Pętla: | 4 pętle mocne trwałe |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
Przewodzący FIBC Praktyczne i trwałe rozwiązanie dla obsługi materiałów przewodzących
| Styl podnoszenia: | Wózek widłowy |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Rodzaj: | Panel U |
Customized Conductive Big Bag for Maximum Protection and Durability
| Static Dissipation: | Yes |
|---|---|
| Capacity: | 4400lbs |
| Lifting Style: | Forklift |
Labelled Big Bag FIBC with Lifting Capacity 500-2500kg and ISO Certification
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
|---|---|
| Printing: | Yes |
| Lifting Loops: | 4/2/1 |

