Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ food grade fibc bulk bags ] mecz 74 produkty.
Stopień żywności FIBC 1000 kg SWL z dolną wielkością 36x36in
| Type: | Food Grade |
|---|---|
| Bottom Option: | Discharge Spout, Flat Bottom, Conical Bottom |
| Material: | 100% Virgin Polypropylene |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością, pojemność 1000 kg, 100% dziewiczy polipropylen
| Usage: | Food, Chemical, Agriculture |
|---|---|
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
100% polipropylenu dziewiczego klasy spożywczej FIBC zaprojektowany z 6 pętlami podnoszącymi i opcją Duffle Top
| Rodzaj: | Klasa spożywcza |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 i 6:1 |
| Pętle do podnoszenia: | 2, 4, 6 |
Poziom spożywczy FIBC Stożkowy worek podłogowy 2205lbs UV ASTM G154-00
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Capacity: | 2205lbs |
Stopień żywności FIBC 1000 kg SWL z 2 pętlami podnoszącymi i UV-obróbką
| Funkcja: | Klasa spożywcza |
|---|---|
| Leczenie UV: | norma ASTM G 154-00 |
| Dolna opcja: | Wylewka wylotowa, płaskie dno, stożkowe dno |
Biała, czarna, masowa torba FIBC klasy spożywczej Duża wentylowana torba z tkaniny PP
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
Virgin Polypropylen 35X35 "FIBC Food Grade Jumbo Bulk Torby
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba FIBC |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| Opcja rozmiaru: | 35 * 35 '' |
Płaskie dno FIBC klasy spożywczej, duże torby Fibc z wylewką
| Nazwa produktu: | duża torba spożywcza |
|---|---|
| Standard UV: | ASTM G 154-00 |
| Kolor: | Biały |
Duże worki przemysłowe FIBC w kolorze białym spożywczym Cztery panele do ryżu / mąki
| Nazwa produktu: | duża torba spożywcza; |
|---|---|
| Standard UV: | ASTM G 154-00 |
| Kolor: | biały |

