Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ food grade fibc bulk bags ] mecz 74 produkty.
Duże torby 1000 kg FIBC klasy spożywczej z antystatyczną wyściółką poddaną obróbce UV
| kolor: | biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
Big Bag z polipropylenu klasy spożywczej FIBC poddany obróbce UV dla przemysłu spożywczego
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| materiał: | 100% pierwotny PP |
Niestandardowe mąki FIBC klasy spożywczej U - panel ze 100% materiału Virgin PP
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
|---|---|
| Pojemność: | 750 kg |
| materiał: | 100% pierwotny PP |
Biały FIBC klasy spożywczej o wadze 2200 funtów, worek 1-tonowy niepowlekany z wkładką PE
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
Duży PP polipropylen 3000lbs biały FIBC klasy spożywczej / 1 tona torby
| Pojemność: | do 4400 funtów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
Beżowy okrągły 1-tonowy FIBC klasy spożywczej z dwoma uchwytami, poddany obróbce UV
| kolor: | biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
Żywność poddana działaniu promieniowania UV FIBC
| Tworzywo: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Jumbo Food Grade FIBC Cross Corner Big Bulk przewodząca cementowa torba
| materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
Bezpieczna duża kwadratowa dolna wkładka do worka na tubę do zewnętrznej torby PP FIBC
| materiał: | PE |
|---|---|
| Grubość: | 3 mil, 6 mil |
| Budowa: | dopasowany kształt, wkładka rurkowa |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |

