Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ jumbo woven polypropylene bags ] mecz 81 produkty.
biały 2200LBS Polipropylen Jumbo Big Bag FIBC
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek zbiorczy |
| Pojemność: | 2200 funtów |
3000 lbs Jeden ton duży worek Jumbo worek do ciężkich zastosowań przemysłowych
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Wielkość: | 90x90x100cm |
Zwykła duża torba FIBC z dnem i otwartą górą z etykietami
| Rozmiar: | Dostosowane |
|---|---|
| LINIOWIEC: | Tak |
| Pętle do podnoszenia: | 4/2/1 |
Przemysłowe plastikowe worki typu Big Bag FIBC
| Tworzywo: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Blue Anti Static Bulk Bags for 1000kg Load Capacity Manufactured
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Certifications: | UN Certified, FDA Approved |
| Top Option: | Filling Spout |
Przewodzące antystatyczne torby z osłoną do bezpiecznego przechowywania - typ D
| Nazwa produktu: | Niepowtarzalne worki masowe antystatyczne |
|---|---|
| Wielkość: | 35 x 35 x 50 cali |
| Funkcja antystatyczna: | - Tak, tak. |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dolna opcja: | Dziobek spustowy |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Materiał: | Polipropylen |
Niestandardowy rozmiar Big Woven Jumbo Bulk Bag Super Sack FIBC na 1000 kg produktów masowych
| Nazwa produktu: | 1-tonowa torba typu U-panel |
|---|---|
| Pętle: | pętle narożne |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |

