Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ jumbo woven polypropylene bags ] mecz 81 produkty.
500kg Anti Static Bulk Bags Perfect for Storing and Shipping Various Materials
| Opcja podnoszenia: | 4 Pętle kątowe |
|---|---|
| Dolna opcja: | Dziobek spustowy |
| Pojemność: | 4400 funtów |
1000 kg PP Tkane Super Sack Bulk Bag Dostosowane logo
| Nazwa produktu: | uziemiona przewodząca duża torba |
|---|---|
| Umiejętność: | Antystatyczny |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
Worki laminowane BOPP z panelem U, wewnątrz torby Jumbo PP z pętlami narożnymi
| Nazwa produktu: | Torba laminowana BOPP w kształcie litery U |
|---|---|
| materiał: | Folia drukowana BOPP plus PP |
| kolor: | 6 kolorów folii BOPP |
Torby Super Sack 1 Ton Fibc Big Jumbo
| Nazwa produktu: | Duża torba zbiorcza |
|---|---|
| Umiejętność: | Antystatyczny |
| Materiał: | 100% dziewiczy polipropylen |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Użycie: | Transport i magazynowanie materiałów sypkich |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
1000 kg Pojemność Jumbo Square Bottom Big Bag FIBC z pół narożnikiem poprzecznym
| wydrukować: | maksymalnie trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
Rurociąg budowniczy z polipropylenu Worek żwirowy odpowiedni na rurę olejową 12 '' - 24 '' - 30 "
| Nazwa produktu: | worek rurowy, worek rurowy |
|---|---|
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
| Pojemność: | do 12500 funtów |
Worki masowe Fibc z certyfikatem ONZ i półskrzyżowane narożniki 1T
| Materiał: | polipropylen |
|---|---|
| Projekt: | Otwarty od góry |
| Pojemność: | 1000 kg (1 tona) |

