Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ jumbo woven polypropylene bags ] mecz 81 produkty.
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
Spożywcze elastyczne elastyczne pojemniki luzem PP Tkane duże torby FIBC
| Nazwa produktu: | okrągła torba |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', |
| Kolor: | czarny, biały, niebieski, |
Ungroundable Anti Static Bags The Ultimate Solution for Safe Transport
| Wielkość: | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Odporność na wilgoć: | - Tak, tak. |
| Antyprzesiewanie: | - Tak, tak. |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
UN Big Bag doskonałe rozwiązanie dla ciężkich i dużych materiałów
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
| przegroda: | - Tak, proszę. |
1000kg TYPE D Anti Static Bags The Ultimate Solution for Safe Packaging
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Uv Resistant: | Yes |
| Size: | 35 x 35 x 35 inches |
Chemicals Industry PP Jumbo Bags with Anti Sift Feature
| Uv Resistant: | Yes |
|---|---|
| Material: | Polypropylene |
| Color: | White |
Elastyczne pośrednie pojemniki masowe / worki jumbo tkane PP FIBC o pojemności 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Wielka torba FIBC doskonałe rozwiązanie opakowaniowe dla produktów o dużej pojemności
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Użycie: | Transport i magazynowanie materiałów sypkich |
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |

