Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ jumbo woven polypropylene bags ] mecz 81 produkty.
Blue Sift - Proofing Big Bag FIBC PP Tkane okrągłe torby jumbo z kwadratowym dnem
| wydrukować: | najwyżej trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Blue Baffle Conductive Antistatic Bag for Sensitive Components
| Dolna opcja: | Dziobek spustowy |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
4400lbs Baffle Anti Static Bags for Chemicals - Efficient and Reliable
| Nazwa produktu: | Niepowtarzalne worki masowe antystatyczne |
|---|---|
| Funkcja antystatyczna: | - Tak, tak. |
| Styl podnoszenia: | 4 Pętle kątowe |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
4400lbs Capacity Conductive Bulk Bags for Conductive Materials
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Uv Protection: | None |
| Material: | Polypropylene |
Czteropanelowe laminowane torby BOPP z poprzecznymi pętlami narożnymi, duże torby polipropylenowe
| Nazwa produktu: | 4-panelowa torba laminowana BOPP |
|---|---|
| materiał: | Folia drukowana BOPP plus PP |
| kolor: | 6 kolorów folii BOPP |
Biała / Czarna PP 1-tonowa torba jumbo ze stabilizacją UV 90x90x120cm
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biały, niebieski, czarny |
1000 kg Un Certified Bulk Bags Tkana tkanina laminowana PP
| Materiał: | Tkany PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Blue Anti Static Bulk Bags Conductive and Durable for All Your Storage Needs
| Capacity: | 4400 lbs |
|---|---|
| Anti-Static: | Yes |
| Usage: | Chemicals, Powders, Granules |
2000kgs Wentylowana wielofunkcyjna torba UN Big Bag z nadrukiem
| Materiał: | 100% dziewiczych pp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |

