Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ virgin polypropylene fibc bags ] mecz 261 produkty.
Biały FIBC klasy spożywczej o wadze 2200 funtów, worek 1-tonowy niepowlekany z wkładką PE
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
Wielkogabarytowa torba FIBC klasy spożywczej, zabezpieczona przed przesiewaniem, o pojemności jednej tony
| kolor: | biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
FIBC Torba narożna przewodząca Torba cementowa 3000 LBS Zaprojektowana na zamówienie
| materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Jumbo Food Grade FIBC Cross Corner Big Bulk przewodząca cementowa torba
| materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
4 panelowe narożniki FIBC typu C Big Bulk Big Jumbo Torby PP 2205 Lbs
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
SGS / CPTC Luzem PP Jumbo Bag Big Bag FIBC 2200LBS Na węgiel aktywny
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Okrągła / rurowa półokrągła narożna tkana duża torba FIBC z paskiem Stevodore
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Bryły smoły węglowej Big Bag FIBC 2200LBS z pętlami narożnymi lub narożnymi
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Tkany PP Big Bag FIBC 2205 funtów do pakowania granulatu PTA / granulatu EVA
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
100% Pure PP Jumbo Bags Bag Fibcs for Industrial Transport Using
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |

