Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ virgin polypropylene fibc bags ] mecz 261 produkty.
Biały Czarny Szary ONZ Big Bag 4 kolory maksymalnie z jednej strony
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
100% Pure PP Open Top and Flat Bottom Big Bag/Jumbo Bag / FIBC
| material: | PP |
|---|---|
| Product name: | bulk bag |
| capacity: | 2205lbs |
Przewodzące duże uziemiające worki FIBC do farbowania proszków chemicznych łatwopalne towary
| Nazwa produktu: | uziemiona przewodząca duża torba |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczny |
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
Duże worki przemysłowe FIBC w kolorze białym spożywczym Cztery panele do ryżu / mąki
| Nazwa produktu: | duża torba spożywcza; |
|---|---|
| Standard UV: | ASTM G 154-00 |
| Kolor: | biały |
Przegrody przewodzące Big Bag Przemysłowe torby masowe Artykuły antysiewne FIBC
| Certyfikat: | NEL/SGS |
|---|---|
| Umiejętność: | antystatyczna antyprzesiewowa |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
Uziemione PP FIBC Przewodzące duże worki do przechowywania luzem Białe 2205 funtów
| Certyfikat: | NEL / SGS |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczne przeciwsiewne |
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
Okrągła duża torba FIBC o pojemności 1 metra sześciennego z płaskim dnem, SGS CPTC
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| Opcja rozmiaru: | 35*35'', 37*37'', 39*39'' |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Opakowania przemysłowe 1-tonowe worki luzem, obróbka UV Elastyczne pośrednie pojemniki luzem Fibc
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
1,5 tony 4 panelowa przegroda Duża torba masowa FIBC Kolor niebieski / pomarańczowy do załadunku
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Pętle do podnoszenia: | w pełni zapinany na pasie |
Elastyczne, pośrednie worki na pojemniki 38X38 "800 KG fibc
| Pojemność: | 800 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |

