Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ virgin polypropylene fibc bags ] mecz 261 produkty.
Okrągła duża torba FIBC o pojemności 1 metra sześciennego z płaskim dnem, SGS CPTC
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| Opcja rozmiaru: | 35*35'', 37*37'', 39*39'' |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Opakowania przemysłowe 1-tonowe worki luzem, obróbka UV Elastyczne pośrednie pojemniki luzem Fibc
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Opakowanie proszkowe Czteropanelowa torba z przegrodą 1000 KG Z 100% dziewiczej zieleni PP
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Polipropylenowe, przewodzące, przewodzące worki antystatyczne
| Pojemność: | 800 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
Przewodzący PP Big Bag 1 Ton Super Sack Bulk Bag Jumbo Big Bag
| Pojemność: | 1320 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
1 tona Nasiona rolnicze Duże worki FIBC Folia BOPP powlekana na zewnątrz
| Nazwa produktu: | Torba laminowana BOPP |
|---|---|
| materiał: | Folia drukowana BOPP plus PP |
| kolor: | 6 kolorów folii BOPP |
Barwniki do przechowywania Łatwopalne produkty chemiczne Fumna torba JUMBO przewodząca
| Pojemność: | 500kgs |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Nazwa produktu: | uziemiona duża torba |
Materiały łatwopalne Opakowanie zbiorcze Fibc przewodzący U - panel TYP C.
| Pojemność: | 3300 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| certyfikat: | NEL/SGS |
Uziemione worki przewodzące o dużej pojemności 500 kg TYP C do materiałów łatwopalnych suchych
| Pojemność: | 500 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |
Torba przewodząca Fibc NEL / SGS TYP C, torby antystatyczne Opakowanie zbiorcze towarów łatwopalnych
| Pojemność: | 3300lbs |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| Certyfikat: | NEL / SGS |

