Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ virgin polypropylene fibc bags ] mecz 261 produkty.
One Ton BOPP laminowane torby FIBC powlekane folią Big Bag do użytku w rolnictwie
| Nazwa produktu: | Torba laminowana BOPP |
|---|---|
| materiał: | Folia drukowana BOPP plus PP |
| Kolor: | 6 kolorów dla folii BOPP |
500KG PP Tkany przemysłowy pojemnik luzem, torba Super Sack do pakowania cementu / materiałów budowlanych
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| Opcja rozmiaru: | 35*35'', 37*37'', 39*39'' |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Czteropanelowa przewodząca duża torba 600 kg, biała duża torba z polipropylenu
| Pojemność: | 600 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| certyfikat: | NEL/SGS |
Kwadratowa torba z przegrodą w kształcie sześcianu do wysyłki proszków chemicznych z mąki
| Pojemność: | do 3300 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
| materiał: | 100% pierwotny PP |
Elastyczny pośredni pojemnik luzem 1,5-tonowa duża przegroda na soję / nasiona
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 3300lbs |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Mąka / węgle 1-tonowa duża przegroda, pojemność 2200 kg 1-jumbo torby
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Polipropylenowe uziemiające przewodzące duże worki Elastyczne pośrednie pojemniki luzem
| Pojemność: | 800 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| certyfikat: | NEL/SGS |
2200 funtów worek z bafflem
| Tworzywo: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Transport cementu / minerałów / chemikaliów 1 Worki tonowe Panel U FIBC
| Nazwa produktu: | Worek o pojemności 1 tony w kształcie litery U |
|---|---|
| Pojemność: | 2200lbs |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Okrągły / Rurowy Big Bag o pojemności 1 tony
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |

