Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white color un big bag ] mecz 122 produkty.
Zatwierdzone przez ONZ, wentylowane torby masowe do transportu do 3000 funtów
| ROZMIAR: | 6 OZ |
|---|---|
| bariera wilgoci: | Tak |
| wielokrotnego użytku: | Tak |
1500 kg PP Jumbo Fibc 4 pętle Un Certified Bulk Bags
| Pojemność: | 600 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
1320LBS dolne uszczelnione przewodzące FIBC, certyfikowane worki zbiorcze Un
| Pojemność: | 1320 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
Duże worki antystatyczne o pojemności 1 tony, o pojemności 500 kg
| ROZMIAR: | 6 OZ |
|---|---|
| ochrona przed promieniowaniem UV: | Tak |
| Materiał: | PP |
Niestandardowe wentylowane torby masowe, tkana torba PP do pakowania drewna opałowego
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biało niebieski, |
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dolna opcja: | Dziobek spustowy |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Materiał: | Polipropylen |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Worki masowe Fibc z certyfikatem ONZ i półskrzyżowane narożniki 1T
| Materiał: | polipropylen |
|---|---|
| Projekt: | Otwarty od góry |
| Pojemność: | 1000 kg (1 tona) |
Duże torby zbiorcze PP o pojemności 500 kg i pojemności 6 uncji do rozwiązań w zakresie opakowań zbiorczych
| Kolor: | biały |
|---|---|
| Waga: | 6 OZ |
| Materiał: | 100% dziewiczy PP, poddany obróbce UN |

