Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white color un big bag ] mecz 122 produkty.
120CFT 3 "Narożne pętle Big Bag FIBC Jumbo Torby niepowlekane z wkładką PE
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek zbiorczy |
| Pojemność: | 2200 funtów |
Duży worek polipropylenowy FIBC, 3000 kg Elastyczny pośredni pojemnik luzem Dostosowany rozmiar
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
1000 kg Pojemność Jumbo Square Bottom Big Bag FIBC z pół narożnikiem poprzecznym
| wydrukować: | maksymalnie trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
UN Big Bag doskonałe rozwiązanie dla ciężkich i dużych materiałów
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
| przegroda: | - Tak, proszę. |
UN jedna tonowa torba do pakowania towarów niebezpiecznych, jedna tona duża torba z piaskiem
| Pojemność: | 2200 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
Dostosowana duża torba jumbo Four Loops w stylu ONZ 600 kg pierwotnego PP
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
3000lbs Worki luzem z certyfikatem UN FIBC z polipropylenu od 6OZ do 7OZ, niestandardowy rozmiar
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |
Przechowywanie towarów niebezpiecznych 2200 funtów UN Bulk Bags Elastyczne pośrednie pojemniki luzem
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| wydrukować: | z lub nie |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
PP FIBC Worki o pojemności 1 tony powlekane i niepowlekane do transportu ADR RID i IMDG
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |

