Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white color un big bag ] mecz 122 produkty.
Duża torba UN 2200 funtów do przechowywania towarów niebezpiecznych
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| wydrukować: | z lub nie |
Duża torba ONZ na towary niebezpieczne
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
UN Jedna tona masowa torba Pakowanie towarów niebezpiecznych Jedna tona piasku Big Bag
| Pojemność: | 2200 funtów |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Niebieski pętlówki koloru duży worek pakowanie do torebki ręcznej-sportowe Sling bagaż wysokiej pojemności
| Logo: | Zaakceptuj niestandardowe drukowanie logo |
|---|---|
| Wylewka do napełniania: | Duffle Top |
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
Materiały chemiczne Certyfikowany przez FIBC udźwig big bagu do 3000 funtów
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
|---|---|
| Pojemność: | do 3000 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
Duże 4-panelowe okrągłe worki PP UN o wadze 3000 funtów FIBC 1-tonowe zawieszenie
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
Panel U 1000 kg Duża torba ONZ, transport towarów niebezpiecznych UN FIBC
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
3000lbs polipropylenowe worki luzem 6OZ Un Certified do IMDG
| kolor: | biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000lbs |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |

