Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white color un big bag ] mecz 122 produkty.
Biały Czarny Szary ONZ Big Bag 4 kolory maksymalnie z jednej strony
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
Wielki worek ONZ o pojemności ładunkowej 1000 kg, powłoka antystatyczna i pętle skrzyżowe dla bezpiecznego transportu
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Antystatyczny Big Bag UN z górnym lejkiem 1000kg pojemności
| Coating: | Anti-static |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
Wielki worek ONZ z 4 pętlami w kącie i pojemnością 1000 kg
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Duży worek typu Big Bag z wlewem typu Duffle Top, przegrodami stabilizującymi ładunek i pętlami narożnymi do bezpiecznego przenoszenia
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Filling Spout: | Duffle Top |
| Baffle: | Yes |
Pętle narożne krzyżowe UN Big Bag Białe Ochrona antystatyczna dla bezpiecznego transportu i obsługi
| Wylewka do napełniania: | Duffle Top |
|---|---|
| Pętle: | róg poprzeczny |
| Pojemność: | 1000 kg |
Transport i przechowywanie ułatwione przez powłokę antystatyczną
| Powierzchnia: | Przeciwstawione statykom |
|---|---|
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
| Logo: | Zaakceptuj niestandardowe drukowanie logo |
Pełna otwarta torba Big Bag 500 kg UN FIBC Opakowanie materiałów niebezpiecznych
| Nazwa produktu: | Duża torba ONZ |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| Obróbka UV: | standard ASTM G 154-00 |
600 kg biała duża torba ONZ FIBC, duże towary przemysłowe
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Torba z certyfikatem UN |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
Duża torba z polipropylenu 600 kg UN
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |

