Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white color un big bag ] mecz 122 produkty.
Wytrzymały duży worek UN z białym kolorem, przegrodami i lejkiem napełniającym, z górą typu duffle, do potrzeb pakowania
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Wylewka do napełniania: | Duffle Top |
| Ochrona statyczna: | - Tak, proszę. |
1000kg Big Bag UN z wlewem górnym z klapą i ochroną antystatyczną
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
Duży worek typu Big Bag UN z króćcem napełniającym o pojemności 1000 kg do transportu materiałów sypkich
| Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Usage: | Transportation/Storage |
| Top: | Filling Spout |
UN Big Bag 1000 kg pojemność z krzyżowym zakrętem i błękitnym
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Biały antystatyczny kontener typu Big Bag UN z niebieskimi uchwytami, pojemność 1000 kg
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
UN Big Bag FIBC Big Bag z górnym lejkiem napełniającym do toreb transportowych i sportowych
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
UN Big Bag z podwójnym szwem łańcuszkowym i powłoką antystatyczną
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Loops: | Cross Corner |
| Stitching: | Double Chain |
Wielka torba ONZ 1000kg z podwójnym łańcuchem szwy i antystatyczną powłoką
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Corner Loops: | 4 |
| Filling Spout: | Duffle Top |
Duża torba FIBC UN Big Bag Dangerous Goods 1000 Jumbo Bag 1000 kg ASTM G 154-00
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
ADR Virgin PP Tkane UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |

