Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white color un big bag ] mecz 122 produkty.
CPTC Full Open Top 500 kg Pp Worki masowe, torby Fibc Jumbo
| Nazwa produktu: | Wielka torba ONZ |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| Leczenie UV: | norma ASTM G 154-00 |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
PP Płaskie dno Torba chemiczna Fibc Big Jumbo Big 2750lbs Współczynnik bezpieczeństwa 6-1
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
4 pętle z certyfikatem UN 600 kg PP Fibc Worki z płaskimi dnami
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
Wygodny i stylowy niebieski plecak szkolny dla dziecka z otworem do napełniania
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| pętle narożne: | 4 |
| Górne: | Wylewka do napełniania |
Pojemność ładunkowa 1000 kg i pętle skrzyżowe dla jednorazowych torebek
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
|---|---|
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
| Ochrona statyczna: | - Tak, proszę. |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
Opakowania zbiorcze Plastikowe pojemniki PP Ibc, jedna tona elastyczna torba na pojemniki
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
1000 kg antystatyczne opróżnianie Un oceniane worki luzem Dostosowane dno
| Opcja dolna (rozładowanie): | dostosowane |
|---|---|
| Waga ładowania: | 500-3000kg |
| Nazwa produktu: | 100% dziewiczych pp |
Big Bulk Pp Sack 1000kg FIBC Jumbo Torba na cement
| Opcja dolna (rozładowanie): | Dostosowane |
|---|---|
| Ładowanie wagi: | 500-3000 KG |
| Nazwa produktu: | 100% dziewica PP |

