Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ white color un big bag ] mecz 122 produkty.
4 panelowe narożniki FIBC typu C Big Bulk Big Jumbo Torby PP 2205 Lbs
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
2205 Lbs FIBC Bulk Bag Elastyczna torba na pojemniki Innowacyjna konstrukcja rurowa
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Tkane torby polipropylenowe Woreczki jednotonowe 10 '' High 14 DX 18''H
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Biała, czarna, masowa torba FIBC klasy spożywczej Duża wentylowana torba z tkaniny PP
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
Chemikalia Materiał PP Duże elastyczne pośrednie pojemniki luzem
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Jumbo Food Grade FIBC Cross Corner Big Bulk przewodząca cementowa torba
| materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
3000LBS 35x35 "Polipropylen Un Certified Wentylowane worki masowe Ibc Kolor beżowy
| konstrukcja: | okólnik |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów do 3000 funtów |
| Leczenie UV: | ASTM G 154-00 |
FIBC Torba narożna przewodząca Torba cementowa 3000 LBS Zaprojektowana na zamówienie
| materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Jumbo Conduct Cement Bag 35 X 35 X 36 '' 2200 LBS Z płatkiem statycznym
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Pojemnik transportowy FIbc z otwartym dnem, płaskim dnem i 4 narożnymi uchwytami, pojemność 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |

