Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg capacity un big bag ] mecz 96 produkty.
Transport i przechowywanie ułatwione przez powłokę antystatyczną
| Powierzchnia: | Przeciwstawione statykom |
|---|---|
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
| Logo: | Zaakceptuj niestandardowe drukowanie logo |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
Duży worek FIBC UN z podwójnym szwem łańcuszkowym, pętle w kolorze niebieskim i kolor biały dla bezpiecznego transportu
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
| Stitching: | Double Chain |
CROHMIQ Fabric Fibc Bag for UN Big Bag with Anti-static Properties
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Coating: | Anti-static |
Wytrzymały duży worek UN z białym kolorem, przegrodami i lejkiem napełniającym, z górą typu duffle, do potrzeb pakowania
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Wylewka do napełniania: | Duffle Top |
| Ochrona statyczna: | - Tak, proszę. |
Elastyczne pośrednie pojemniki masowe / worki jumbo tkane PP FIBC o pojemności 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
Panel U 1000 kg Duża torba ONZ, transport towarów niebezpiecznych UN FIBC
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
Podwójne szycie łańcuszkowe i 4 pętle narożne Przewodzący Big Bag do pakowania przewodzącego
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
|---|---|
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
| Kolor pętli: | Niebieski |
1000kg One Ton Un Bulk Bags Versatile and Durable for Various Material Handling Needs
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Size: | 90x90x120cm |

