Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg capacity un big bag ] mecz 96 produkty.
Biała, czarna, szara, tkana, duża torba FIBC Innowacyjny, rurowy korpus
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
3000 lbs Jeden ton duży worek Jumbo worek do ciężkich zastosowań przemysłowych
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Wielkość: | 90x90x100cm |
Odporność chemiczna, przewodząca duża torba o dobrej odporności na zimno
| Odporność na korozję: | UV |
|---|---|
| Odporność na zimno: | Dobry |
| Materiał: | Tkanina przewodząca |
Dobra odporność na zimno Dostosowana duża torba przewodząca z dobrą odpornością na wodę
| siła rozdarcia: | Doskonały |
|---|---|
| Odporność na korozję: | UV |
| Odporność na chemikalia: | Doskonały |
4 Mil Big Bag FIBC for Bulk Loading and Anti Sifting Requirements
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Color: | White |
| Moisture Proof: | Yes |
1000 kg Pojemność Jumbo Square Bottom Big Bag FIBC z pół narożnikiem poprzecznym
| wydrukować: | maksymalnie trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Big Bag przewodzący nawozy o odporności chemicznej i wodoodporności
| Odporność na wodę: | Dobry |
|---|---|
| Kolor: | czarny |
| siła rozdarcia: | Doskonały |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
Odporna na zimno przewodząca duża torba z zanikiem statycznym mniejszym niż 0,5 s
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
|---|---|
| siła rozdarcia: | Doskonały |
| Odporność na chemikalia: | Doskonały |

