Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg capacity un big bag ] mecz 96 produkty.
Duży worek typu UN z górnym wlewem i kołnierzami 1000kg, niebieskie uchwyty
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Load Capacity: | 1000kg |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
UN Big Bag 1000 kg pojemność z krzyżowym zakrętem i błękitnym
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
Antystatyczny Big Bag UN z górnym lejkiem 1000kg pojemności
| Coating: | Anti-static |
|---|---|
| Baffle: | Yes |
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
Biały przewodzący kontener IBC UN z niebieskimi pętlami narożnymi 1000 kg
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Loop Color: | Blue |
| Loops: | Cross Corner |
Wielki worek ONZ z 4 pętlami w kącie i pojemnością 1000 kg
| Usage: | Transportation/Storage |
|---|---|
| Use: | Tote Handbag-sports Sling Lugage |
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
1000kg Load Capacity UN Big Bag 6mil Thickness Durable Packaging
| Type: | Circular |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Load Capacity: | 1000kg |
UN Big Bag Twoje jednoosobowe miejsce przeznaczenia i niedrogie rozwiązania opakowań masowych
| Rodzaj: | Okólnik |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
Wielki worek ONZ o pojemności ładunkowej 1000 kg, powłoka antystatyczna i pętle skrzyżowe dla bezpiecznego transportu
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Capacity: | 1000kg |
Biały duży worek UN FIBC z obciążeniem 1000 kg, lejem napełniającym i niestandardowym nadrukiem logo
| Static Protection: | Yes |
|---|---|
| Color: | White |
| Load Capacity: | 1000kg |
1000kg Big Bag UN z wlewem górnym z klapą i ochroną antystatyczną
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |

