Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg capacity un big bag ] mecz 96 produkty.
UN jedna tonowa torba do pakowania towarów niebezpiecznych, jedna tona duża torba z piaskiem
| Pojemność: | 2200 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
PP FIBC Worki o pojemności 1 tony powlekane i niepowlekane do transportu ADR RID i IMDG
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
1000 kg TYP C FIBC Plastikowe wodoodporne duże torby luzem
| Pojemność: | 1000kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
Okrągły / Rurowy półnarożny PP Tkany Big Bag FIBC Super Sack
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
| Pojemność: | 2200 funtów |
1 Ton UN FIBC U - Panelowa torba marynarska z tkaniny Virgin PP Big Big Fibc
| Nazwa produktu: | 1-tonowa torba z panelem U. |
|---|---|
| pętle: | pętle narożne |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Biała duża tkana torba PP FIBC Super Sack Bulk Bag 35 '' X 35 '' X 47 ''
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Blue Sift - Proofing Big Bag FIBC PP Tkane okrągłe torby jumbo z kwadratowym dnem
| wydrukować: | najwyżej trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Wygodny i stylowy niebieski plecak szkolny dla dziecka z otworem do napełniania
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| pętle narożne: | 4 |
| Górne: | Wylewka do napełniania |
Pojemność ładunkowa 1000 kg i pętle skrzyżowe dla jednorazowych torebek
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
|---|---|
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
| Ochrona statyczna: | - Tak, proszę. |

