Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg capacity un big bag ] mecz 96 produkty.
Food Grade IBC Bulk Bags with SGS Certification and 2500 LBS Capacity
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dolna opcja: | Dziobek spustowy |
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Materiał: | Polipropylen |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Materiał: | Polipropylen |
|---|---|
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
Pojemnik transportowy FIbc z otwartym dnem, płaskim dnem i 4 narożnymi uchwytami, pojemność 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Opakowania zbiorcze Plastikowe pojemniki PP Ibc, jedna tona elastyczna torba na pojemniki
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
2205 Lbs FIBC Bulk Bag Elastyczna torba na pojemniki Innowacyjna konstrukcja rurowa
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Tkane torby polipropylenowe Woreczki jednotonowe 10 '' High 14 DX 18''H
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
6mil Thickness Ventilated Bulk Bags with UV Stabilization
| Dust Proof: | Yes |
|---|---|
| Top Option: | Filling spout |
| Color: | White |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |
Anti Sifting Un Certified Bulk Bags for Heavy Duty Transport Solutions
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |

