Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg capacity un big bag ] mecz 96 produkty.
Antystatyczna masa cementowa z piaskiem PP Tkana duża torba 4 Pętla narożna
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
Czarno-szary, wielkogabarytowy panel U Big Bag FIBC Narożnik na 1000 kg
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
2000kgs Wentylowana wielofunkcyjna torba UN Big Bag z nadrukiem
| Materiał: | 100% dziewiczych pp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
4 Mil UV Stabilization 6OZ Big Bag FIBC Durable Solution for Industrial Packaging
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
One Ton Big Bag Sack The Dependable Packaging Solution for Heavy-Duty Needs
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
Wodoodporna, przewodząca duża torba o odporności na ścieranie poniżej 0,5 S. Zanik statyczny
| Siła uszczelnienia: | Dobrze |
|---|---|
| Siła ściegu: | Podwójny ścieg |
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
2205lbs Big Bag FIBC The Perfect Packaging Solution for Your Business
| Dolna opcja: | Dziobek spustowy |
|---|---|
| Waga: | 1.5 kg |
| Opcja podnoszenia: | krzyżowe pętle narożne |
Pętle narożne UN Bulk Bags 2200lbs ASTM G 154-00 Biały 1000 kg
| Nazwa produktu: | 1-tonowa torba z panelem U. |
|---|---|
| pętle: | pętle narożne |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
UN Big Bag doskonałe rozwiązanie dla ciężkich i dużych materiałów
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
| przegroda: | - Tak, proszę. |

