Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg fibc jumbo bag ] mecz 102 produkty.
Black Cross Corner Baffle Bag Perfect for Packaging Solutions
| Odporność na promienie UV: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Odporność statyczna: | - Tak, proszę. |
| Kolor: | Biały |
35x35 Big Bag FIBC Ideal for IMDG Shipping Requirements
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
Zastosowalny i trwały duży worek FIBC do przechowywania materiałów masowych
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
Dostosowywalna torba z osłonami idealny wybór dla bezpiecznego transportu produktów
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
|---|---|
| Odporność statyczna: | - Tak, proszę. |
| Materiał: | Polipropylen |
1 tony Wentylowane worki Fibc Nie uziemiony Super Sack
| Nazwa produktu: | nieuziemiona duża torba |
|---|---|
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
| Umiejętność: | Antystatyczny |
1000 kg PP Tkane Super Sack Bulk Bag Dostosowane logo
| Nazwa produktu: | uziemiona przewodząca duża torba |
|---|---|
| Umiejętność: | Antystatyczny |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
PP FIBC Worki o pojemności 1 tony powlekane i niepowlekane do transportu ADR RID i IMDG
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Niestandardowe wentylowane torby masowe, tkana torba PP do pakowania drewna opałowego
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biało niebieski, |
One Ton Bulk Bag with CROHMIQ Fabric High-Efficiency UN Big Bag
| Uv Protection: | Yes |
|---|---|
| Safety Factor: | 5:1 |
| Load Capacity: | 1000kg |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |

