Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg fibc jumbo bag ] mecz 102 produkty.
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Materiał: | Polipropylen |
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Użycie: | Transport i magazynowanie materiałów sypkich |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
Anti Static Baffle Bag The Perfect Packaging Solution for Your Business Needs
| pyłoszczelny: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Wielkość: | Zindywidualizowane |
| przegroda: | - Tak, proszę. |
UN Big Bag doskonałe rozwiązanie dla ciężkich i dużych materiałów
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
| przegroda: | - Tak, proszę. |
1000KGS 4 Panel Baffle Fibc Bag for Heavy Duty Logistics and Storage
| Kolor: | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Druk: | Zindywidualizowane |
| Powierzchnia: | Gładki |
1000 kg Un Certified Bulk Bags Tkana tkanina laminowana PP
| Materiał: | Tkany PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
1000KGS 2205 Lbs Baffle Bag - Heavy Duty Durable and Reliable
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Panel: | 4 Panel |
| Logo: | Customized |
2-tonowy, wentylowany, oddychający worek z przegrodami z polipropylenu, odporny na chemikalia i promieniowanie UV
| Odporność powierzchniowa: | 10^4-10^6 omów/kw |
|---|---|
| Siła ściegu: | Podwójny ścieg |
| Wielkość: | Duży |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
Anti Static Baffle Bag for Secure and Damage-Free Seeds Transportation
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Odporny na wilgoć: | - Tak, proszę. |
| pyłoszczelny: | - Tak, proszę. |

