Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg fibc jumbo bag ] mecz 102 produkty.
Duża torba FIBC UN Big Bag Dangerous Goods 1000 Jumbo Bag 1000 kg ASTM G 154-00
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Pojemnik transportowy FIbc z otwartym dnem, płaskim dnem i 4 narożnymi uchwytami, pojemność 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Worki FIBC laminowane BOPP
| Nazwa produktu: | Torba laminowana Bopp |
|---|---|
| Tworzywo: | Bopp drukowana folia plus pp |
| Kolor: | 6 kolorów dla filmu Bopp |
Biała, czarna, szara, tkana, duża torba FIBC Innowacyjny, rurowy korpus
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Dostosowane torby antystatyczne o masie 1000 kg Odporne na ścieranie mniejsze niż 0,5 S Zanik statyczny
| Rozpad statyczny: | Mniej niż 0,5 sekundy |
|---|---|
| Materiał: | Tkanina przewodząca |
| Odporność na UV: | Doskonały |
1000 kg 2200 funtów Heavy Duty Big Bag Jumbo FIBC Ton Bags
| konstrukcja: | Okólnik |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów do 3000 funtów |
| obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
Przewodzące worki antystatyczne Fibc Bulk Big Jumbo 1000 kg 1200 kg do opakowania chemicznego
| Waga ładowania: | 2 tony |
|---|---|
| Opcja dolna (rozładowanie): | Płaskie dno |
| Materiał: | antystatyczna tkanina PP |
Worki antystatyczne z podwójnym ściegiem odporne na promieniowanie UV 1000 kg z rozkładem statycznym mniejszym niż 0,5 s
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
|---|---|
| Rozmiar: | Dostosowane |
| Odporność na UV: | Doskonały |
FIBC 100% Pure Pp Material Ton Bag, Jumbo Plastic Bag With Baffle
| Kolor: | biały, |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Budowa: | Upanel |

