Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg fibc jumbo bag ] mecz 102 produkty.
3000 lbs Jeden ton duży worek Jumbo worek do ciężkich zastosowań przemysłowych
| Odporny na kurz: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Materiał: | Polipropylen |
| Wielkość: | 90x90x100cm |
1-tonowe duże torby Jumbo o odporności na ścieranie Odporność na zimno 10^4-10^6 Ohm/sq
| Odporność powierzchniowa: | 10^4-10^6 omów/kw |
|---|---|
| siła rozdarcia: | Doskonały |
| Odporność na ścieranie: | Doskonały |
4 Panel Fibc Baffle Bag for Seeds Heavy-Duty and Flexible Storage Solution
| Material: | Polypropylene |
|---|---|
| Dustproof: | Yes |
| Printing: | Customized |
Szara tkanina PP 1000KGS 4 panelowe duże duże torby do transportu nasion do przechowywania
| Obróbka UV: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
Biały FIBC klasy spożywczej o wadze 2200 funtów, worek 1-tonowy niepowlekany z wkładką PE
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |
Mąka / węgle 1-tonowa duża przegroda, pojemność 2200 kg 1-jumbo torby
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Pojemność: | 2200 funtów |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
1000 kg Pojemność Jumbo Square Bottom Big Bag FIBC z pół narożnikiem poprzecznym
| wydrukować: | maksymalnie trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Składana duża torba odporna na wilgoć Okrągła torba masowa FIBC PP na minerały
| wydrukować: | najwyżej trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg-2000kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
1000 kg antystatyczne opróżnianie Un oceniane worki luzem Dostosowane dno
| Opcja dolna (rozładowanie): | dostosowane |
|---|---|
| Waga ładowania: | 500-3000kg |
| Nazwa produktu: | 100% dziewiczych pp |
Biała / Czarna PP 1-tonowa torba jumbo ze stabilizacją UV 90x90x120cm
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", |
| Kolor: | biały, niebieski, czarny |

