Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg fibc jumbo bag ] mecz 102 produkty.
Big Bulk Pp Sack 1000kg FIBC Jumbo Torba na cement
| Opcja dolna (rozładowanie): | Dostosowane |
|---|---|
| Ładowanie wagi: | 500-3000 KG |
| Nazwa produktu: | 100% dziewica PP |
Plastikowe worki FIBC z polipropylenu 1,5 tony Pp tkane duże worki 1000 kg Super worki Jumbo Bag
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |
100% New Virgin PP Woven Big Bag, Jumbo Bag FIBC for Cement, Lime, Salt, Iron Ore, Silica
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
1,5 ton Fibc Big Bag Masowy worek cementowy 1000 kg Jumbo Bag
| Nazwa produktu: | Duża torba PET |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 37*37’ |
| Kolor: | Jak na powyższym obrazku |
Spożywcze elastyczne elastyczne pojemniki luzem PP Tkane duże torby FIBC
| Nazwa produktu: | okrągła torba |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', |
| Kolor: | czarny, biały, niebieski, |
Duże torby 1000 kg FIBC klasy spożywczej z antystatyczną wyściółką poddaną obróbce UV
| kolor: | biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
2000kgs Wentylowana wielofunkcyjna torba UN Big Bag z nadrukiem
| Materiał: | 100% dziewiczych pp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
Blue Sift - Proofing Big Bag FIBC PP Tkane okrągłe torby jumbo z kwadratowym dnem
| wydrukować: | najwyżej trzy kolory na jednym panelu |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
UV Stabilization 1 Tonne FIBC Bulk Bag for Pharmaceutical Products
| Materiał: | Polipropylen |
|---|---|
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
Food Grade Big Bag FIBC Jumbo Size for Storage and Transportation
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |

