Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg fibc jumbo bag ] mecz 102 produkty.
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |
Elastyczne pośrednie pojemniki masowe / worki jumbo tkane PP FIBC o pojemności 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Plastikowe worki FIBC z polipropylenu 1,2 ton Pp tkane duże worki 1000 kg Jumbo Bag chemiczne
| Kolor: | biały |
|---|---|
| Wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |
Niestandardowy rozmiar Big Woven Jumbo Bulk Bag Super Sack FIBC na 1000 kg produktów masowych
| Nazwa produktu: | 1-tonowa torba typu U-panel |
|---|---|
| Pętle: | pętle narożne |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
PP Woven Big Bulk Big Bag FIBC for Rice and food grade Jumbo bag
| print: | with or no |
|---|---|
| capacity: | 1000kg |
| safety ratio: | 5:1 |
1000KGS Baffle Bulk Bag for Seeds 2205 Lbs Capacity
| Material: | PP Fabric |
|---|---|
| Closure: | Customized |
| Panel: | 4 Panel |
Duża, otwarta torba FIBC do pakowania towarów masowych, 500 kg - 3000 kg SWL
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Kolor: | czarny, biały, niebieski, |
ADR Virgin PP Tkane UN Big Bag, U Panel Fibc Big Bag
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Worki masowe Fibc z certyfikatem ONZ i półskrzyżowane narożniki 1T
| Materiał: | polipropylen |
|---|---|
| Projekt: | Otwarty od góry |
| Pojemność: | 1000 kg (1 tona) |
Przemysłowa wodoodporna torba z tworzywa sztucznego Pp Jumbo 500 kg 1000 kg FIBC Filling Big Bag
| Pętla: | 4 pętle Silne Trwałe |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Leczenie UV: | ASTM G 154-00 |

