Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ pe liner material big bag ] mecz 215 produkty.
Dostosowana duża torba jumbo Four Loops w stylu ONZ 600 kg pierwotnego PP
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600 kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
PP Płaskie dno Torba chemiczna Fibc Big Jumbo Big 2750lbs Współczynnik bezpieczeństwa 6-1
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
CPTC Full Open Top 500 kg Pp Worki masowe, torby Fibc Jumbo
| Nazwa produktu: | Wielka torba ONZ |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| Leczenie UV: | norma ASTM G 154-00 |
3000lbs Worki luzem z certyfikatem UN FIBC z polipropylenu od 6OZ do 7OZ, niestandardowy rozmiar
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| wydrukować: | z lub nie |
| Pojemność: | 3000 funtów |
Przechowywanie towarów niebezpiecznych 2200 funtów UN Bulk Bags Elastyczne pośrednie pojemniki luzem
| leczenie UV: | standard ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| wydrukować: | z lub nie |
4 pętle z certyfikatem UN 600 kg PP Fibc Worki z płaskimi dnami
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 600kg |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
Opakowania zbiorcze Plastikowe pojemniki PP Ibc, jedna tona elastyczna torba na pojemniki
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Duże torby 1000 kg FIBC klasy spożywczej z antystatyczną wyściółką poddaną obróbce UV
| kolor: | biały |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
Odgradzające przewodzące przemysłowe worki masowe zapobiegające przesianiu dla towarów łatwopalnych
| certyfikat: | NEL/SGS |
|---|---|
| umiejętność: | antystatyczna antyprzesiewowa |
| materiał: | antystatyczna tkanina pp |
Barwniki do przechowywania Łatwopalne produkty chemiczne Fumna torba JUMBO przewodząca
| Pojemność: | 500kgs |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Nazwa produktu: | uziemiona duża torba |

