Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ pe liner material big bag ] mecz 215 produkty.
Rozpraszające antystatyczne worki zbiorcze typu D Materiał CROHMIQ o pojemności do 4400 funtów
| Nazwa produktu: | Torba rozpraszająca typu D. |
|---|---|
| materiał: | Materiał CROHMIQ |
| Kolor: | Biały |
Worki antystatyczne CROHMIQ niebieskie
| Nazwa produktu: | Torba rozpraszająca typu D. |
|---|---|
| materiał: | Materiał CROHMIQ |
| Kolor: | niebiesko biały |
Duża, otwarta torba FIBC do pakowania towarów masowych, 500 kg - 3000 kg SWL
| Nazwa produktu: | Torba upanel |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35 * 35 '', 36 * 36 '', 39 * 39 ", 40 * 40" |
| Kolor: | czarny, biały, niebieski, |
Proszki chemiczne Przewodząca torba zbiorcza FIBC typu C NEL Standard
| Nazwa produktu: | Torba przewodząca typu C |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 39*39'',41*41'' |
| Kolor: | biały |
Rozpraszające antystatyczne worki zbiorcze FIBC CROHMIQ niebiesko-białe na niebezpieczny proszek chemiczny
| materiał: | CROHMIQ biały lub niebieski |
|---|---|
| Kolor: | CROHMIQ biały lub niebieski |
| Nazwa produktu: | Torba CROHMIQ |
500 kg antystatyczne worki luzem
| Nazwa produktu: | Torba typu D. |
|---|---|
| Kolor: | CROHMIQ niebieski |
| materiał: | Materiał CROHMIQ |
4 panelowe narożniki FIBC typu C Big Bulk Big Jumbo Torby PP 2205 Lbs
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
Panel U Typ D 500kg Antystatyczne worki zbiorcze na niebezpieczne proszki chemiczne
| Pojemność: | 500 kg |
|---|---|
| materiał: | CROHMIQ biały lub niebieski |
| Budowa: | Panel U lub 4 panele |
Proszek chemiczny z przegrodą FIBC elastyczny pojemnik pośredni z tkaniny PP
| Nazwa produktu: | przegroda |
|---|---|
| materiał: | 100% pierwotny PP |
| Standard UV: | ASTM G 154-00 |
2205 Lbs FIBC Bulk Bag Elastyczna torba na pojemniki Innowacyjna konstrukcja rurowa
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |

