Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ pe liner material big bag ] mecz 215 produkty.
Tkane torby polipropylenowe Woreczki jednotonowe 10 '' High 14 DX 18''H
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Biała, czarna, masowa torba FIBC klasy spożywczej Duża wentylowana torba z tkaniny PP
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
Jumbo Food Grade FIBC Cross Corner Big Bulk przewodząca cementowa torba
| materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek luzem |
| Pojemność: | 2205lbs |
Białe, rozpraszające antystatyczne worki luzem CROHMIQ na proszek chemiczny
| Nazwa produktu: | Worek rozpraszający typu D |
|---|---|
| Materiał: | Tkanina CROHMIQ |
| Kolor: | Biały |
FIBC Torba narożna przewodząca Torba cementowa 3000 LBS Zaprojektowana na zamówienie
| materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Jumbo Conduct Cement Bag 35 X 35 X 36 '' 2200 LBS Z płatkiem statycznym
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek masowy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Jumbo 2205lbs PP Elastyczne pośrednie worki na pojemniki luzem
| Materiał: | PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | worek zbiorczy |
| Pojemność: | 2205 funtów |
Customizable Big Bag FIBC with 4/2/1 Lifting Loops and Durable PE/PP Liner Material
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Lifting Loops: | 4/2/1 |
| MOQ: | 500pcs |
PE/PP Liner Big Bag FIBC for Moisture-Resistant and Durable Packaging
| Liner: | Yes |
|---|---|
| Bottom: | Plain/Discharge/Spout |
| Coating: | UV Resistant |
Polypropylene Big Bag FIBC Open Top Duffle Top and Custom Printing for Filling Needs
| Certificates: | ISO, SGS, Etc. |
|---|---|
| Lifting Capacity: | 500-2500kg |
| Coating: | UV Resistant |

