Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ pe liner material big bag ] mecz 215 produkty.
Cztery panelowe worki luzem z wentylacją rolniczą 600 kg, antystatyczne
| Pojemność: | 600 kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| certyfikat: | NEL/SGS |
Transport towarów w proszku Circular / Tubular Building Sand Bulk Bag
| Nazwa produktu: | okrągła duża torba |
|---|---|
| obróbka UV: | Norma ASTM G 154-00 |
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
Przemysł spożywczy Elastyczne pośrednie pojemniki luzem Worki tonowe z polipropylenu
| Nazwa produktu: | duża torba spożywcza; |
|---|---|
| kolor: | biały |
| materiał: | 100% PP |
Duże polipropylenowe elastyczne pojemniki luzem klasy spożywczej FIBC
| Certyfikat: | SGS/CPTC |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| Kolor: | biały |
1320LBS dolne uszczelnione przewodzące FIBC, certyfikowane worki zbiorcze Un
| Pojemność: | 1320 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
1500 kg Worek spożywczy FIBC klasy spożywczej, duże torby polipropylenowe PP
| materiał: | 100% pierwotny PP |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
CPTC Un Fibc Jumbo Worki masowe Czteropanelowy zamek błyskawiczny PE
| Nazwa produktu: | Duża torba PET |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 37*37' |
| Kolor: | Jak na powyższym obrazku! |
Duży PP polipropylen 3000lbs biały FIBC klasy spożywczej / 1 tona torby
| Pojemność: | do 4400 funtów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Duża torba spożywcza |
| certyfikat: | SGS/CPTC |
Indywidualne mąki kukurydziane / panel ryżowy U Food Bulk Bags Super Sacks
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Pojemność: | 750kg |
| materiał: | 100% pierwotny PP |
Niestandardowe mąki FIBC klasy spożywczej U - panel ze 100% materiału Virgin PP
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5: 1 |
|---|---|
| Pojemność: | 750 kg |
| materiał: | 100% pierwotny PP |

