Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] mecz 97 produkty.
2000kgs Wentylowana wielofunkcyjna torba UN Big Bag z nadrukiem
| Materiał: | 100% dziewiczych pp |
|---|---|
| Nazwa produktu: | duża torba z certyfikatem ONZ |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6:1 |
Transport cementu / minerałów / chemikaliów 1 Worki tonowe Panel U FIBC
| Nazwa produktu: | Worek o pojemności 1 tony w kształcie litery U |
|---|---|
| Pojemność: | 2200lbs |
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Wielki worek ONZ z wypełnieniem z góry, podwójnym zszywaniem łańcucha i ochroną statyczną dla bezpiecznego opakowania masowego
| Corner Loops: | 4 |
|---|---|
| Top: | Filling Spout |
| Static Protection: | Yes |
Niestandardowe worki z opakowaniami dla Państwa wyjątkowych potrzeb
| Odporny na wilgoć: | - Tak, proszę. |
|---|---|
| nadający się do recyklingu: | - Tak, proszę. |
| Materiał: | Polipropylen |
Biały antystatyczny kontener typu Big Bag UN z niebieskimi uchwytami, pojemność 1000 kg
| Logo: | Accept Customized Logo Printing |
|---|---|
| Color: | White |
| Static Protection: | Yes |
Anti Static UN Big Bag with 6mil Thickness for Bulk Material Packaging and Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Size: | 90x90x120cm |
| Type: | Circular |
Niebieski pętlówki koloru duży worek pakowanie do torebki ręcznej-sportowe Sling bagaż wysokiej pojemności
| Logo: | Zaakceptuj niestandardowe drukowanie logo |
|---|---|
| Wylewka do napełniania: | Duffle Top |
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
Podwójne szycie łańcuszkowe i 4 pętle narożne Przewodzący Big Bag do pakowania przewodzącego
| Pojemność ładunkowa: | 1000 kg |
|---|---|
| Użycie: | Transport/Magazynowanie |
| Kolor pętli: | Niebieski |
2500 LBS Big Bag FIBC Heavy-Duty Solution for Large-Scale Material Packaging
| Waga: | 1.5 kg |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Najlepsza opcja: | Wylewka do napełniania |
1 Ton Container Liner Bags Jumbo Size 90x90x120cm for International Trade
| Color: | White |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm |
| Safety Factor: | 5:1 |

