Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] mecz 97 produkty.
3000lbs Big Bag FIBC UV Stabilization for Safe and Secure Transportation
| Użycie: | Transport i magazynowanie materiałów sypkich |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
Transport Big Bag FIBC 6OZ Fabric for Safe and Durable Transport
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Uv Protection: | Yes |
| Usage: | Transportation and storage of bulk materials |
Duży worek UN z podwójnym szwem łańcuszkowym, niebieskimi pętlami i wlewem do bezpiecznego transportu
| Top: | Filling Spout |
|---|---|
| Coating: | Anti-static |
| Static Protection: | Yes |
UN Certified Jumbo Big Bag FIBC for Easy Loading and Unloading
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Dostosowywalne: | - Tak, proszę. |
| ochrona przed promieniowaniem UV: | - Tak, proszę. |
2205lbs Groundable Big Bag FIBC for Large Capacity Material Handling
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Odporność na wilgoć: | - Tak, proszę. |
4 Mil Big Bag FIBC for Bulk Loading and Anti Sifting Requirements
| Safety Factor: | 5:1 |
|---|---|
| Color: | White |
| Moisture Proof: | Yes |
1000kg Big Bag UN z wlewem górnym z klapą i ochroną antystatyczną
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Stitching: | Double Chain |
100% polipropylenu dziewiczego klasy spożywczej FIBC zaprojektowany z 6 pętlami podnoszącymi i opcją Duffle Top
| Rodzaj: | Klasa spożywcza |
|---|---|
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 i 6:1 |
| Pętle do podnoszenia: | 2, 4, 6 |
UN Big Bag doskonałe rozwiązanie dla ciężkich i dużych materiałów
| pętle narożne: | 4 |
|---|---|
| Pojemność podnoszenia: | 1000 kg |
| przegroda: | - Tak, proszę. |
2205 Lbs Capacity Anti Static Baffle Jumbo Bag for Heavy Duty Storage
| Lifting Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Moistureproof: | Yes |
| Color: | White |

