Wszystkie produkty
-
ChrisJesteśmy raczej pewni, że mamy tak potężnych dostawców SINOPACK. -
Pan Hartono RamliCieszę się, że mogę z nimi współpracować. Ich produkty o dobrej jakości i dość konkurencyjnej cenie. A ich wysoka jakość usług mnie zaskakuje.
słowa kluczowe [ 1000kg load capacity fibc bulk bag ] mecz 97 produkty.
SGS Approved Jumbo Bulk Bags for Heavy Load Capacity and Durability
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Materiał: | Polipropylen |
UN Big Bag FIBC Big Bag z górnym lejkiem napełniającym do toreb transportowych i sportowych
| Load Capacity: | 1000kg |
|---|---|
| Static Protection: | Yes |
| Corner Loops: | 4 |
Stopień żywności FIBC 100x100x120cm z pojemnością 2205lbs
| Top Option: | Filling Spout, Duffle Top, Open Top |
|---|---|
| Lifting Loops: | 2, 4, 6 |
| Sf: | 5:1, 6:1, |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością 100x100x120cm 4 pętle transportowe 1500kg SWL
| Swl: | 500kg, 1000kg, 1500kg |
|---|---|
| Sf: | 5:1, 6:1, |
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
Worek FIBC do kontaktu z żywnością, 100% dziewiczy polipropylen, współczynnik bezpieczeństwa 5:1
| Uv Standard: | ASTM G 154-00 |
|---|---|
| Size: | 90x90x100cm, 95x95x110cm, 100x100x120cm |
| Feature: | Food Grade |
1000 kg TYP C FIBC Plastikowe wodoodporne duże torby luzem
| Pojemność: | 1000kg |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
| Certyfikat: | NEL/SGS |
U-Panel Big Bag FIBC
| Nazwa produktu: | torba panelowa |
|---|---|
| Dolny rozmiar: | 35*35'', 39*39'', 41*41'' |
| Kolor: | SGS/CPTC |
Duża torba FIBC UN Big Bag Dangerous Goods 1000 Jumbo Bag 1000 kg ASTM G 154-00
| Wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
Pojemnik transportowy FIbc z otwartym dnem, płaskim dnem i 4 narożnymi uchwytami, pojemność 1000 kg
| wydrukować: | z lub nie |
|---|---|
| Pojemność: | 1000 kg |
| Współczynnik bezpieczeństwa: | 5:1 |
UN jedna tonowa torba do pakowania towarów niebezpiecznych, jedna tona duża torba z piaskiem
| Pojemność: | 2200 funtów |
|---|---|
| współczynnik bezpieczeństwa: | 6: 1 |
| Certyfikat: | SGS / CPTC |

